Carte Blanche

Już teraz! Carte Blanche dostępna online!

Trzy długie lata po swoim pierwszym wydaniu, Carte Blanche jest w końcu dostępna w wersji online (dział Download). Musieliśmy czekać na wygaśnięcie umowy z firmami GMX Media i G2Games, które w niewyjaśniony sposób zbankrutowały (nie mieliśmy z tym nic wspólnego!)

Carte Blanche po raz pierwszy jest legalnie dostępna w języku francuskim, który nota bene był pierwszym językiem w jakim gra została napisana. Gra po raz pierwszy w historii dostępna jest również w języku mandaryńskim i czeskim (jeśli się nie mylimy to firma GMX nie miała w zwyczaju informować nas na ten temat. Nie przywykła nam również płacić, ale to już zupełnie inna historia…)

Choć gra ma już swój wiek, nadal uważamy, że posiada ona niepowtarzalną atmosferę i styl. Zawiera również ciekawe momenty i całą masę prześmiesznych linii dialogowych. Jesteśmy pewni, że przy aktualnej cenie wszyscy miłośnicy dobrej fabuły i humorystycznych sytuacji nie pozbawią się tej przygody.

3 Comments

  • Sinnorfin says:

    Truly unique game that should’ve got more attention. Especially as everyone’s whining about the death of adventure games. How about kickstarting a sequel and demoing it with the first?

  • Michael says:

    Да, уверен, что многие игроки ждут вторую часть. Но пока что её не видно…

  • admin says:

    Нет, к сожалению разработки игры прерывается. Позже, возможно!